Poczuj Wiosnę – nowa sezonowa oferta Grycana

Udostępnij artykuł

Najnowsza propozycja lodziarnio-kawiarni to sześć różnorodnych propozycji, aby powitać wiosnę. W ofercie znalazły się desery lodowe z sorbetami z owoców, orzeźwiające soki i koktajle oraz klasyczna kawa – Latte Macchiato.

Wiosna to wyjątkowy czas – przyroda budzi się na nowo, świat nabiera intensywnych barw i oczywiście rozpoczyna się sezon na lody! Z tej okazji w naszych lodziarnio-kawiarniach pojawiła się oferta, w której królują orzeźwiające owocowe smaki i aromaty. Wśród naszych wiosennych propozycji mamy dwa nowe desery lodowe, Deser Beza Pavlova z sorbetem z truskawek oraz egzotyczny Deser Mango & Markuja mówi Małgorzata Grycan – współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

W ofercie „Poczuj wiosnę” znalazły się:

Deser Beza Pavlova – nowość w ofercie lodziarnio-kawiarni. To trzy porcje lodów – dwie kulki Sorbetu z Truskawek, kulka Lodów Waniliowych oraz świeże truskawki. Deser udekorowany bitą śmietaną, polewą truskawkową, bezowymi języczkami oraz gwiazdką z bitej śmietany.

Deser Mango & Marakuja – egzotyczna propozycja, której podstawę stanowią Sorbet z Mango, Sorbet z Brzoskwiń i Marakui oraz Lody Śmietankowe. Na dnie pucharu znajduje się polewa mango i bita śmietana, a dzieła dopełniają kostki białej czekolady oraz dwa biszkoptowe ciasteczka.

Deser Malinowe Brownie – To kompozycja Lodów Straciatella, Sorbetu z Malin oraz Lodów Czekoladowych z gęstą malinową polewą, a także domowym ciastkiem brownie. Całość ozdobiona jest gwiazdką z bitej śmietany i posypana kawałkami gorzkiej czekolady.

100 proc. Sok Odprężający – kompozycja mango, pomarańczy i soku z pomarańczy, banana oraz soku z cytryn.

Koktajl z Truskawek z dodatkiem mleka, to klasyczny i lubiany koktajl z truskawek.

Latte Macchiato – kawa na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i gęstą, mleczną pianką. Dostępna również na wynos.

Oferta dostępna do 13 maja w lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 12.04.2022
Aktualizacja: 12.04.2022