Podaruj burgera dla bohatera – sieć Meet & Fit i 7 Street wspiera medyków

W związku z choroba koronawirusową (COVID-19) zaleca się ograniczenie kontaktu międzyludzkiego oraz pozostanie w domach. Niektórzy mają możliwość pracy zdalnej, inni musieli z niej zrezygnować na jakiś czas, a wiele osób musi dalej pracować, abyśmy mogli zostać w domu. Właśnie tę grupę pragniemy wspomóc i stąd wzięła się akcja Burger dla potrzebujących – mówi Agnieszka Niewczas, koordynator sieci franczyzowej 7 Street – Bar & Grill oraz Meet & Fit – Slow Food.

Inicjatywa polega na wsparciu posiłkiem medyków pracujących w szpitalach oraz ośrodkach zdrowia. Każdy przy składaniu swojego zamówienia lub w osobnym zamówieniu może zakupić burgera. Kiedy w danym punkcie zbierze się 10 sztuk zostaną one dostarczone do najbliższej placówki medycznej w obrębie lokalu, w którym klient złożył zamówienie i tak, co każde kolejne zebrane 10 sztuk. Do wyboru są  dwa burgery – Dr Burger i Dr Vege Burger, które nakarmią personel medyczny ryzykujący swoim życiem dla nas.

Wystarczy wejść na stronę meetandfit.pl lub 7street.pl  i dodać do zamówienia wybranego Dr Burgera, aby przyczynić się do akcji. Ilość nie jest istotna, bo nawet jeden burger daje możliwość wsparcia tych, którzy pracują na najwyższych obrotach, często kosztem swoich najbliższych, ale w imię niesienia pomocy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.