Poniedziałek? Kawa w McDonald’s za 2 zł

Kawa to idealny sposób, aby dobrze rozpocząć nowy tydzień. Dlatego goście McDonald’s pokochali „Kawowe poniedziałki McCafé”. Po pozytywnym przyjęciu akcji przez konsumentów sieć ponownie zaprasza na aromatyczną kawę, którą w poniedziałki można kupić jedynie za 2 zł. 

Polacy uwielbiają pić kawę poza domem. Według badania Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia[, aż 51 proc. ankietowanych deklaruje taki rytuał. Większość osób przyznała, że pije kawę „na mieście” kilka razy w tygodniu, a co dziesiąty badany robi to codziennie. Jedną z najpopularniejszych kawiarni sieciowych, z których korzystają kawosze jest McDonald’s.

Teraz na miłośników McCafe czeka specjalna niespodzianka. Od 9 września w każdy poniedziałek przez cały dzień goście mogą zakupić dowolną kawę klasyczną w promocyjnej cenie – 2  zł.

Promocja obejmie wszystkie klasyczne kawy z regularnej oferty w małym i średnim rozmiarze: kawę z mlekiem, czarną, cappuccino, café latte, flat white, espresso i podwójne espresso. Mogą one zostać przygotowane na bazie napoju sojowego, mleka odtłuszczonego i kawy bezkofeinowej.

Akcja ma charakter ogólnopolski, z wyłączeniem restauracji znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Promocja jest wspierana działaniami reklamowymi w różnych kanałach komunikacji – od video contentu emitowanego w social mediach przez radio, internet oraz materiały promocyjne w restauracjach McDonald’s.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.