Poszukiwany dostawca klimatyzatorów do hotelu

Udostępnij artykuł

Zakład już po raz drugi ogłosił przetarg na zakup urządzeń. Termin wykonania zamówienia wynosi 35 dni. Zakres robót obejmuje m.in. dostawę, montaż i uruchomienie klimatyzatorów, wykonanie instalacji zasilającej urządzenia, wykonanie rurociągów freonowych oraz robót budowlanych i robót poinstalacyjnych związanych z montażem urządzeń.

Pomieszczenia, w których planowane jest zainstalowanie klimatyzatorów to dwie sale złote (o powierzchni 62 mkw. i 44 mkw.) oraz sala vip (dwa pomieszczenia o pow. 25 mkw. i 17 mkw.) zlokalizowane na parterze budynku. Na pierwszym piętrze do zamontowania klimatyzatorów przeznaczono salę nr. 128 (dwa pomieszczenia o pow. 42 mkw. oraz 26 mkw.). Natomiast na drugim piętrze klimatyzatory mają zostać zamontowane w sali nr. 228 o pow. 80 mkw.

Trzygwiazdkowy hotel Łazienkowski zlokalizowany jest w pobliżu Łazienek Królewskich. Obiekt dysponuje bazą noclegową na 70 miejsc w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz pokojach typu studio. W skład hotelu wchodzi także restauracja i zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości jest osiem sal z zapleczem technicznym oraz pomoc w realizacji wszelkiego rodzaju spotkań. Największa sala Kolumnowa może pomieścić w układzie U-kształtnym 130 osób, w ustawieniu teatralnym 180 osób. Hotel dysponuje również mniejszymi salami o pojemności od 12 do 60 osób oraz salą komputerową na 16 stanowisk. Sale wyposażone są m.in. w: rzutnik pisma, flipchart, sprzęt audio-video i komputerowy, ekrany, mikrofony, rzutnik multimedialny oraz sprzęt do tłumaczenia symultanicznego.

Opublikowano: 28.07.2010
Aktualizacja: 28.07.2010