Potrzebne meble do śląskiego uzdrowiska

Udostępnij artykuł

Przedmiotem tego zamówienia jest dostarczenie do placówki takich elementów wyposażenia, jak m.in.: szafki, stoły kuchenne, półki, regały, blaty, biurka, szafy, stoliki, krzesła, taborety, wieszaki, komody, łóżka, materace oraz tablice informacyjne. Ponadto potrzebne są również tzw. meble medyczne, czyli łóżka metalowe, szafki, krzesła obrotowe, kozetki lekarskie oraz łóżka rehabilitacyjne. Zainteresowani mają czas na składanie ofert do 6 sierpnia.

Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe (dawny GORD) im. dr. Adama Szebesty w Rabce-Zdroju jest dziecięcym sanatorium, które leczy pacjentów w wieku od trzech do osiemnastu lat. Leczenie w szpitalu w całości pokrywa NFZ. Obecnie placówka jest modernizowana, dzięki czemu zwiększy się baza noclegowa. Szpital specjalizuje się w leczeniu wad postawy i leczeniu otyłości dla młodzieży, a od połowy 2010 także dla osób dorosłych.Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe przyjmuje dzieci i młodzież na 27-dniowe, turnusy leczniczo-sanatoryjne. Dzieci mają zapewnioną całodobową i specjalistyczną opiekę lekarską, korzystają z nauki w szkole, pracowni językowej i komputerowej, dwóch basenów, nowoczesnej hydroterapii, opieki wychowawców oraz psychologów. Historia Centrum sięga okresu międzywojennego, kiedy to uzdrowisko Rabka cieszyło się międzynarodową sławą. Obecnie szpital uzdrowiskowy przyjmuje rocznie kilka tysięcy małych pacjentów. Do dyspozycji kuracjuszy są pokoje jedno-, dwu-, trzy-, cztero- oraz wieloosobowe. Wszystkie są wyposażone w łazienkę oraz internet.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 02.08.2010
Aktualizacja: 02.08.2010