Powiśle: Z gastronomicznej mapy stolicy znika kultowe miejsce

Udostępnij artykuł
Po pięciu latach  funkcjonowania, doskonale znany bar z przekąskami kończy swoją działalność. Popularny, warszawski barman zdecydował o zamknięciu lokalu. Jak poinformował w mediach społecznościowych, na taką decyzją złożyło się wiele czynników.

„Dziękujemy każdemu z Was, za spotkania, za wspólne rozmowy i za zaufanie. Za nami piękne lata wspaniałej zabawy i wiele przegadanych dni i nocy. Nie mówimy żegnajcie – mówimy do zobaczenia! Nie byłbym Romanem gdyby to miało być moje ostatnie słowo” – napisał Roman Modzelewski na fanpage’u swojego lokalu, Przekąski u Romana.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Punkt oferował tradycyjne warszawskie dania i odpowiednio podane trunki. Przekąski u Romana znajdowały się przy ulicy Ludnej 2 na Powiślu. Lokal był czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Roman Modzelewski, jako warszawiak doskonale zna stołeczne tradycje kulinarne, wie też jak wyglądały warszawskie knajpy przed wojną i tuż po jej zakończeniu. Doświadczenie zdobywał w warszawskich hotelach i restauracjach, w których pracował przez większość swego życia. Przed otwarciem swojego lokalu pracował w słynnych Przekąskach Zakąskach przy Krakowskim Przedmieściu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.09.2018
Aktualizacja: 05.09.2018