Poznański hotel IBB Andersia nagrodzony

Udostępnij artykuł

Oficjalne rozdanie nagród oraz wręczenie statuetki odbędzie się 8 października 2010 w Warszawie. Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu doceniła i nagrodziła starania związane z promowaniem idei jakości.

– To dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowanie usług najwyższej jakości jest dla każdego hotelu priorytetowe, a dla IBB Andersia Hotel stanowi najważniejszy element misji. Cieszę się ogromnie, że środowisko biznesowe doceniło jakość naszych usług i w ten sposób potwierdziło wkład naszych pracowników w sukces hotelu – mówi Marcin Woźniak, dyrektor hotelu.

IBB Andersia Hotel to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, który oferuje ponad 170
pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz wellness i zabiegi kosmetyczne w Harmonia Spa.
Hotel został otwarty w 2007 roku.

Hiszpańska sieć IBB Hotels zarządza obecnie siedmioma obiektami w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii.
Najnowszym hotelem prowadzonym przez grupę IBB Hotels jest Grand Hotel Roemerbad w
uzdrowiskowej miejscowości Badenweiler, na południu Niemiec. Dalsze inwestycje w tym kraju
planowane są na lata 2010/2011.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 08.07.2010
Aktualizacja: 08.07.2010