Prawie 10 mln zł za szpital uzdrowiskowy

Udostępnij artykuł

Do zakupu oferowanych jest 19 546 sztuk udziałów spółki w cenie 500 zł każdy. Osoby zainteresowane ich nabyciem mogą składać pisemne odpowiedzi na publiczne zaproszenie do negocjacji w terminie do 10 września 2010 roku. Doradcą PKP SA w sprawie sprzedaży jest F5 Konsulting Sp. z o.o.

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy ma siedzibę w Ciechocinku przy ulicy Zdrojowej 17. W skład wystawionej na sprzedaż spółki wchodzi także oddział zamiejscowy w Aleksandrowie Kujawskim. Obie placówki specjalizują się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, reumatycznych i pourazowych, chorób układu nerwowego, górnych dróg oddechowych i układu krążenia. Świadczą usługi hotelowe, żywieniowe, organizacji kongresów, zjazdów i konferencji.

Obiekty oferują pobyt w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami oraz w studiach i apartamentach. Pokoje wyposażone są m.in.: w telewizor z programem satelitarnym, radio, czajnik bezprzewodowy. W kompleksach działają także kioski, kawiarnie, biblioteki i ogólne sale telewizyjne. W obu obiektach część hotelowa, zabiegowa i jadalnie znajdują się "pod jednym dachem". Każda z placówek wyposażona jest w windy i jest przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Spółka sukcesywnie stara sie przeprowadzać remonty i modernizacje.

Opublikowano: 07.07.2010
Aktualizacja: 07.07.2010