Promocyjne bestsellery u Grycana

Udostępnij artykuł

Lodziarnio-kawiarnie Grycan – Lody od pokoleń prezentują ofertę, w której znajdą się najchętniej wybierane przez gości desery lodowe: Deser Czekoladowy, Deser Waniliowy i Deser Truskawkowy w super cenie – 14,90 zł.

Czekolada, wanilia i truskawka, to smaki, do których każdy uwielbia powracać. Szczególnie, że wielu z nas kojarzy je z dzieciństwem oraz z czasem spędzonym w gronie najbliższych. Pragniemy rozbudzać w naszych gościach te wyjątkowe uczucia. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty, która w tym roku jest szczególnie wyjątkowa. Znajdą się w niej nasze najpopularniejsze lodowe desery, od lat cieszące się dużym uznaniem wśród gości mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Oferta Promocyjne Bestsellery to niezwykłe trio deserów, wśród których znalazły się:

Deser Truskawkowy – Źródło jej smaku stanowi Sorbet z Truskawek. W połączeniu z Lodami Waniliowymi, bitą śmietaną i polewą truskawkową, powstaje deser. Całości dopełnia rurka, wypiekana i ręcznie zwijana w pracowni cukierniczej.

Deser Waniliowy – Kompozycja Lodów Waniliowych z bitą śmietaną i polewą czekoladową. Udekorowana rurką waflową.

Deser Czekoladowy – Przygotowywany z Lodów Czekoladowych, Lodów Waniliowych, ozdobiony bitą śmietaną, polewą czekoladową oraz chrupiącą waflową rurką.

Oferta obejmuje lodziarnio-kawiarnie w całej Polsce. Obowiązuje od 13 sierpnia do odwołania.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.08.2022
Aktualizacja: 16.08.2022