Promocyjne ceny w hotelach Gromada

Udostępnij artykuł

Gromada to grupa podmiotów gospodarczych zajmujących się działalnością związaną z turystyką, współpracujących ze sobą w oparciu o powiązania kapitałowe i realizujących jednolity program przedsiębiorstwa. Działając na rynku polskim od roku 1937 w formie Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej, Gromada ciągle zwiększa swój stan posiadania w zakresie ilości obiektów i podmiotów gospodarczych.

Grupę Gromada tworzy obecnie 16 hoteli w Polsce, po jednym w Berlinie i Kapsztadzie (RPA), trzy ośrodki wypoczynkowe (Międzyzdroje, Niechorze, Krynica Górska) oraz pięć podmiotów zależnych (Gromada Transport, Gromada Medica, Gromada Securitas, Gromada Invest, Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa).

OST Gromada jest znanym organizatorem konferencji, kongresów i eventów posiadając jedno z największych w Warszawie centrum hotelarsko – konferencyjne położone w pobliżu lotniska, a do końca bieżącego roku uruchomi kolejne tej wielkości centrum w Krakowie.

Gromada jest również organizatorem turystyki posiadając sieć 25 własnych, 8 licencyjnych i ponad 300 agencyjnych biur turystycznych. Oferta turystyczna (wyjazdowa i przyjazdowa) Gromady prezentowana jest w formie katalogów oferty wyjazdowej „lato” i „zima” oraz katalogu turystyki przyjazdowej.
 

Opublikowano: 26.07.2010
Aktualizacja: 26.07.2010