Pudliszki dla gastronomii: Wygraj kampanię billboardową!

Udostępnij artykuł
Marka Pudliszki ogłasza wyjątkowy konkurs dla branży gastronomicznej. Do wygrania jest aż 50 kampanii billboardowych dla restauracji, punktów gastronomicznych i food trucków.

Aby wesprzeć lokale, które wybierają jakość Pudliszek i w swojej kuchni zawsze dają z siebie wszystko, marka Pudliszki organizuje wyjątkowy konkurs. Aż 50 punktów gastronomicznych ma szansę wygrać reklamę billboardową w wybranej przez siebie lokalizacji.

Z przeprowadzonego przez nas badania wśród ponad 500 szefów kuchni wynika, że restauracje poza wsparciem w postaci wyposażenia lokalu, potrzebują obecnie reklamy. W odpowiedzi na tę potrzebę restauratorów, organizujemy konkurs, który daje im szansę promocji wśród potencjalnych klientów w najbliższej okolicy – mówi Martyna Sobolewska, FS Activation Manager w firmie Kraft Heinz.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w dniach od 12 lipca do 12 sierpnia 2021 roku zakupić produkty marki Pudliszki za minimum 300 zł netto i zarejestrować zgłoszenie na stronie konkurspudliszki.pl. Liczy się czas. Wygrywa 50 pierwszych, zgodnych z regulaminem zgłoszeń.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie konkurspudliszki.pl.

Tekst powstał we współpracy z marką Pudliszki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.08.2021
Aktualizacja: 04.08.2021