Radisson Blu inicjatorem akcji charytatywnej

Udostępnij artykuł

– W czasie wakacji Kraków odwiedzają miliony turystów, a nasz hotel każdego miesiąca gości setki z nich. Chcemy, aby ich pobyt tutaj przerodził się w coś dobrego, co pozostanie w Krakowie na dłużej . Dlaczego turystyka nie miałaby przyczynić się do szczęścia dzieci? Osobiście, mocno wierzę, że w ramach "Childs Happiness" uda nam się sprzedać nawet kilka tysięcy bransoletek. Taka kwota pozwoliłaby na realizację ważnych potrzeb Domu Dziecka – mówi Nino Rosenlund, dyrektor generalny hotelu i inicjator akcji.

Wychowankami Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie są dzieci do 6 roku życia oraz samotne, małoletnie matki. Aktualnie pod opieką placówki znajduje się 30 wychowanków. Do najpilniejszych potrzeb należą środki pielęgnacyjne, higieniczne oraz odżywcze.

Akcja zorganizowana przez Radisson Blu Kraków wpisuje się w wielopłaszczyznowy program społecznej odpowiedzialności biznesu, realizowany przez hotel. Od czerwca tego roku działania CSR prowadzone są pod wspólnym hasłem: ”Blu Loves Green".

Radisson Blu Hotel Kraków położony jest w samym sercu Krakowa. Hotel oferuje 196 pokoi w dwóch stylach kolorystycznych – miejskim i harmonijnym. Do dyspozycji gości oddaje pokoje typu Standard, Business oraz apartamenty Junior i Executive. Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu na terenie całego obiektu, także w pokojach – zarówno dla gości jaki i uczestników konferencji. Hotel posiada również siłownię i saunę fińską, dwie restauracje, bar oraz osiem sal konferencyjnych.

Opublikowano: 03.08.2010
Aktualizacja: 03.08.2010