Radisson Blu wśród najlepszych hoteli biznesowych

Udostępnij artykuł

Wyróżnienia World Travel Awards uznawane są za jedne z najważniejszych nagród światowej branży turystycznej. W ramach konkursu wybierane są najlepsze hotele w 10 regionach świata – w Europie, Afryce, Azji, na Wyspach Karaibskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Austarlii oraz na Oceanie Indyjskim i Środkowym Wschodzie. Na terenie poszczególnych państw wyróżniane są także najlepsze hotele (Leading Hotels) i najlepsze hotele biznesowe (Leading Business Hotels).

W tym roku Radisson Blu Hotel w Krakowie po raz trzeci z rzędu otrzymał nominację do nagrody w kategorii „Poland’s Leading Business Hotel”. W szczegółowych analizach i ocenach międzynarodowi eksperci brali pod uwagę między innymi: innowacyjność hotelu i jego oferty, jakość i standard świadczonych usług oraz poziom zadowolenia gości.

– Bardzo cieszymy się z tegorocznej – trzeciej już z rzędu – nominacji. Jest ona dla nas dużym wyróżnieniem, szczególnie, że spośród ośmiu obiektów nominowanych w kategorii „Poland’s Leading Business Hotels” zostaliśmy wyróżnieni jako jedyny hotel w Krakowie – mówi Nino Rosenlund, dyrektor generalny hotelu. – Jesteśmy dumni z tego, że także w tym roku, jakość naszych usług biznesowych ponownie została tak wysoko oceniona – dodaje.

Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie, do którego upoważnieni są pracownicy branży turystycznej z całego świata. Głosowanie on-line potrwa do 10 września 2010. Nagroda World Travel Awards została ustanowiona w 1993 roku w celu nagrodzenia najwyższych osiągnięć we wszystkich sektorach światowej turystyki. 

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010