Restauracja F1 w Galerii Echo w Kielcach

Udostępnij artykuł

W menu lokalu będzie można znaleźć wiele rodzajów sushi, dania z ryb i sake. Oferta kulinarna uzupełniona zostanie również daniami kuchni tradycyjnej.

Jak już informowaliśmy, łączna powierzchnia części gastronomicznej w nowej Galerii Echo w Kielcach zajmie 2 tys. mkw. Jak podało Echo Dnia, w części wchodzącej do food courtu znajdą się głównie znane sieci: KFC, Pizza Hut, North Fish, Subway oraz McDonald’s. Będzie też chińska restauracja Sajgon, restauracja turecka i włoska oraz Piramida Steakhouse z orientalnymi potrawami kuchni egipskiej i arabskiej. W Galerii działać będą także kawiarnie Mount Blanc i Cafe Club, lodziarnia Grycan, herbaciarnia Czas na Herbatę oraz restauracja serwująca dania z kurczaka – Yummie.

Galeria Echo w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 tys. metrów kwadratowych, w tym powierzchnia do wynajmu stanowi około 26 tys. metrów kwadratowych. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia do wynajmu wyniesie 66 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2300 miejsc parkingowych. Otwarcie planowane jest na lato 2011 roku. W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. W dotychczasowym budynku Galerii Echo znajduje się dziesięć lokali gastronomicznych, między innymi KFC, North Fish i Yogen Fruz. Inwestor obiektu jest Echo Investment.

Opublikowano: 27.07.2010
Aktualizacja: 27.07.2010