Restauracja Garmaż od Ukrainek – nowa forma pomocy od Grupy Arche

Udostępnij artykuł

Restauracja Garmaż od Ukrainek jest w pełni prowadzona przez pracownice z Ukrainy, które początkowo otrzymały pomoc w sieci Arche Hoteli. Lokal znajduje się przy. ul. Kijowskiej 1 w Warszawie.

Garmaż od Ukrainek to nie tylko nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, ale również miejsce spotkań i integracji kultur. Tutaj spotykają się tradycyjne ukraińskie receptury z polskimi ekologicznymi i świeżymi produktami.

Wśród oferty znajdziemy m.in. pierogi każdego typu, kopytka, pielmieni, deruny, gołąbki ukraińskie. Wszystko to zostało okraszone niepowtarzalnym wystrojem wnętrza, oryginalnymi grafikami i ręcznie malowanym obrazem na ścianie, wykonanym przez pracowników Fundacji Leny Grochowskiej.

Przekonajcie się sami jak w dobrym miejscu, dobrze smakuje jedzenie od dobrych kobiet.Na gości czekają karty rabatowe, niespodzianki i darmowa degustacja w miłej atmosferze. Kupujesz, jesz, pomagasz – zachęcają twórcy miejsca.

Przypomnijmy, że Grupa Arche postanowiła przeznaczyć na pomoc uchodźcom 5 mln zł. Także udostępniła tymczasowe bezpłatnie miejsca noclegowe, wyżywienie. Fundacja Leny Grochowskiej wspiera także działania Grupy poprzez organizację zbiórek i logistyki.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.