Restauracje Artura Jarczyńskiego zapraszają do ogródków letnich

Udostępnij artykuł
Gdy tylko słońce zaczęło grzać mocniej, warszawskie lokale wykorzystały okazję i ulice rozkwitły parasolami i stolikami. Niezależnie od tego, czy pora akurat na śniadanie, lunch, obiad czy wieczorny relaks przy lampce wina, ogródki wygrywają z klimatyzowanym wnętrzem lokali.

Kamienica przy Placu Bankowym 1 jest wyborem dla amatorów kulinarnych przyjemności na świeżym powietrzu. Znajdują się tu bowiem aż dwie restauracje. W ogródku Der Elefant goście mogą degustować wina i dania z owoców morza, a zaledwie kilka kroków dalej w Otto Pompieri smakować kuchni włoskiej. W drugiej restauracji od poniedziałku do środy obowiązuje promocja Aperitivo, w ramach której jasne i ciemne piwo lane Kozel, prosecco oraz pizza ulegają podwojeniu.

W parkowym ogródku

Jeśli ktoś ceni spokój i towarzystwo natury, swoją oazę znajdzie niedaleko Pl. Bankowego, bo w Ogrodzie Saskim. Zlokalizowana jest tu restauracja St. Antonio. Rozległy ogródek płynnie przechodzi w warszawski park.

Park na wyciągnięcie ręki będą mieli też ci, którzy zdecydują się na odwiedzenie restauracji Jeff’s. Klasyczna, amerykańska kuchnia i ogródek wychodzący na zieleń to wstęp, który obiecuje podróż przez Stany Zjednoczone. Szczególnie dobrym pomysłem jest przyjście do Jeff’sa rano, gdyż restauracja słynie ze śniadań i amerykańskiej kawy z cynamonem.

Z kuflem piwa w sercu miasta

Wystarczy krótki spacer z Pola Mokotowskiego w kierunku placu Konstytucji i znajdziemy kolejny warszawski ogródek restauracyjny pełen gwaru rozmów i brzęku kufli. Szyld z uśmiechniętą twarzą Szwejka, to synonim jadła w słusznych porcjach i czeskiego piwa.

Warszawa od zawsze jest niezwykle popularną destynacją dla turystów, którzy często kierują swe kroki na Starówkę. Oprócz pięknych zabytków i atrakcji czeka tu restauracja Podwale,
w której można skosztować narodowej kuchni i popić ją piwem.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.08.2019
Aktualizacja: 06.08.2019