Rosolove – nowy pomysł twórców Grupy Warszawa

Udostępnij artykuł
[TYLKO U NAS] Norbert Redkie i Hubert Karsz wystartowali z kolejnym projektem. Właściciele Syreniego Śpiewu tym razem postawili na tradycyjne zupy. Do wyboru proponują: bulion warzywny, drobiowy, rybny i wołowy oraz barszcz czerwony.

Pomysł na taki projekt pojawił się już wcześniej. Jednak w czasie pandemii mieliśmy czas, by się tym zająć i w pełni na nim skupić. Brakowało nam takiego produktu. Ten projekt daje sporo radości, jest powrotem do tradycji. Wielu z nas jest bardzo przywiązanych do rosołu. Co istotne to bulion warzywny posiada certyfikat V-Label. Jest przygotowywany w odpowiednich warunkach. To szczególnie bliskie mojemu sercu, ponieważ jako zadeklarowany weganin, zwracam na to uwagę i wiem, że to produkt trudno dostępny. Na razie buliony przygotowujemy w naszych kuchniach, restauracjach. Jednak już widzimy, że jest tak duże zapotrzebowanie, że w przyszłości, po odmrożeniu gastronomii, będzie musiał być przygotowywany w dedykowanej temu projektowi kuchni – mówi z rozmowie z nami Norbert Redkie.

Buliony są dostępne na stronie www.rosolove.pl, ale także w sklepach Frisco i stacjonarnych warzywniakach. Koszt jednej butelki to 12 zł. Dostępne są też pakiety. Zapas sześciu butelek w cenie 60 zł. Za 12 butelek zapłacimy 110 zł, a za 18 sztuk – 160 zł.

Postanowiliśmy stworzyć produkt, dzięki któremu gotując można pójść na skróty, nie tracąc na jakości i smaku. Teraz gotując zdrowo i pysznie, nie potrzebujesz już całego dnia. Wystarczy odkręcić korek. Pstryk i gotowe. Właśnie zyskaliście czas na kilka rozdziałów ulubionej książki. Rosolove to nie tylko gotowe buliony, które wystarczy podgrzać i doprawić. To też idealna baza do sosów, risotto czy po prostu jako podstawowy składnik bardziej wyczesanego przepisu waszej ulubionej kuchni z drugiego końca świata. Bo przecież cały świat kocha zupy i sosy, a my ułatwiamy wam ich wykonanie. Tak po prostu, w imię miłości – czytamy na stronie Rosolove.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać s
ię z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.02.2021
Aktualizacja: 24.02.2021