Royal Tulip Sand: nowy pięciogwiazdkowy kurort nad Bałtykiem

Udostępnij artykuł
Już 8 czerwca w Kołobrzegu gości powita hotel Royal Tulip Sand. To pierwszy w Polsce nadmorski kurort działający pod szyldem marki Louvre Hotels Group.

Liczący 114 pokoi hotel Royal Tulip Sand zlokalizowany jest nad samym brzegiem morza. To owoc porozumienia między Louvre Hotels Group i Zdrojowa Invest & Hotels. Kompleksowe prace nad dostosowaniem istniejącego obiektu do standardu Royal Tulip rozpoczęły się z końcem 2020 roku. Objęły nie tylko pokoje i apartamenty hotelowe, ale także strefę spa, restaurację i przestrzenie publiczne budynku.

Cieszymy się, że możemy otworzyć hotel marki Royal Tulip w Europie. Zarazem kolejny hotel w Polsce. Kraj ten od wielu lat jest dla nas ważnym rynkiem – powiedział Andreas Tscherning, COO International Hotels, Louvre Hotels Group.

Hotel znajduje się pięć minut spacerem od plaży. Od lat cieszył się powodzeniem zarówno wśród turystów z Polski, jak i zagranicznych gości.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Gruntowna renowacja odmieniła oblicze obiektu, nadając mu charakter prawdziwie nowoczesnego kurortu. Goście będą mogli zrelaksować się w Sand Wellness. Znów skosztować specjałów serwowanych w restauracji Sand{acz}, która została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska – powiedział Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand.

Zdrojowa Invest & Hotels oraz Louvre Hotel Group postawili na ekologiczne kosmetyki z linii Damana Solid Range.Pakowane są w niezawierające plastiku kartonowe opakowania z certyfikatem FSC. Przy ich produkcji zużywa się dziewięciokrotnie mniej wody niż przy produkcji kosmetyków w płynie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.06.2021
Aktualizacja: 07.06.2021