Rozwiązania KFC dla opcji na wynos

Udostępnij artykuł
Ograniczamy przebywanie w zatłoczonych miejscach, rezygnujemy z przemieszczania się komunikacją miejską i w konsekwencji zamawiamy też jedzenie na wynos. KFC wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując między innymi dostawę zamówienia do domu oraz sprawdzony od lat Drive Thru.

W ostatnich dniach, coraz więcej firm w naszym kraju przechodzi na tryb pracy zdalnej, a sami Polacy starają się w miarę możliwości ograniczać do niezbędnego minimum kontakt z obcymi ludźmi. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z opcji zamówienia jedzenia na wynos, które niezmiennie oferuje KFC. Obecnie, sieć restauracji podejmuje dodatkowe środki ostrożności, zgodnie z wytycznymi ekspertów zdrowia publicznego.

W KFC, korzystając z okienka Drive Thru, można szybko i wygodnie zamówić jedzenie prosto ze swojego samochodu. Przy płatności online, dostępna jest również opcja delivery, dzięki której zamówisz jedzenie bez wychodzenia z domu. Po dopisaniu w komentarzu przy zamówieniu hasła „bez spotkania z dostawcą”, dostawca zostawi zamówienie we wskazanym w komentarzu miejscu.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.03.2020
Aktualizacja: 16.03.2020