Sala Olimp w Mercure Grand Warszawa

Udostępnij artykuł

W wyniku nowego zaaranżowania sala zmieniła się nie do poznania, ciepłe barwy brązu i różu, które dominują w wystroju przełamane są nowoczesnymi, prostymi w formie meblami. Z trzech stron salę otaczają okna, z których widać panoramę Warszawy. Nowa sala konferencyjna wyposażona jest w sprzęt multimedialny z trzema ekranami zamontowanymi i chowanymi w suficie. Może pomieścić do 180 osób. Mercure Grand Warszawa dysponuje jeszcze pięcioma salami konferencyjnymi.

Hotel położony jest w samym centrum Warszawy. Obiekt posiada ogółem 299 pokoi, w tym: 6 apartamentów, 117 pokoi superior z łóżkiem typu „king”, 79 pokoi standard z dwoma łóżkami, 86 pokoi jednoosobowych standard oraz 11 pokoi deluxe. Wszystkie wyposażone są w: biurko do pracy, gniazdo modemowe, telefon, budzik, Pay TV, minibar oraz sejf i telewizor. W hotelu znajduje się również restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i francuskiej. Tuż obok niej znajduje się bar zaopatrzony w alkohole z całego świata.

Grupa Kapitałowa Orbis jest największą w Polsce i w Europie Środkowej grupą turystyczno-hotelową. Największą spółką w grupie jest Orbis SA – czołowa polska spółka hotelarska, która wraz ze spółkami Hekon-Hotele Ekonomiczne SA, UAB Hekon oraz Orbis Kontrakty tworzą Grupę Hotelową Orbis. Grupa zarządza 63 hotelami obejmującymi ponad 11 tysięcy pokoi i operującymi pod markami Etap, Ibis, Mercure, Novotel, Sofitel, Holiday Inn oraz Orbis Hotels.

Opublikowano: 30.07.2010
Aktualizacja: 30.07.2010