Salad Story z czwartym lokalem w Krakowie

Udostępnij artykuł

Po Galerii Kazimierz, Bonarce oraz Galerii Krakowskiej, nadszedł czas na otwarcie restauracji Salad Story w Centrum Handlowym Serenada zlokalizowanej przy ul. Tadeusza Bora-Komorowskiego 41.

Restauracja w Serenadzie umiejscowiona jest na food courcie z licznymi miejscami do zjedzenia na miejscu wszystkich produktów dostępnych w stałej ofercie, takich jak sałatki z autorskimi ręcznie robionymi sosami, wrapy, bowle jako danie na ciepło, vege burgery, naturalne zupy, czy świeżo wyciskane soki.

W Salad Story  Serenada można zmówić posiłek również z dostawa do domu lub biura, za pośrednictwem popularnych platform agregatorów, tj. Pyszne.pl, Uber Eats, Wolt, Bolt, Glovo. Menu dostępne w dostawie zostało poszerzone o produkty z drugiego brandu, którego właścicielem jest Salad Story, a mianowicie Wrap Me!. W ofercie wrapów, burgerów, quesadilli można znaleźć smaki ze wszystkich zakątków świata. Zespół czeka na gości w restauracji siedem dni w tygodniu, a sieć zapowiada kolejne inwestycje w nowe otwarcia.  

Źródło: Salad Story

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.04.2023
Aktualizacja: 07.04.2023