Selgros Cash & Carry z książką kucharską z produktami, które zmieniły polską kuchnię

Udostępnij artykuł

Świętowanie jubileuszu Selgros Cash & Carry trwa i z tej okazji najlepsi kucharze  pracujący dla marki przygotowali dla klientów sieci książkę kucharską z przepisami wykorzystującymi 25 produktów, które zmieniły polską kuchnię.

Na kształt tradycyjnej polskiej kuchni miały wpływ akcenty żydowskie, litewskie czy francuskie, ale po okresie transformacji Polacy pokochali kuchnie świata. Dania śródziemnomorskie, w szczególności włoskie, lecz również kuchnia azjatycka ze swoją interpretacją street foodu to trendy, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiejsze gotowanie. Z okazji wyjątkowego jubileuszu eksperci Instytutu Kulinarnego Transgourmet oraz członkowie Narodowej Kadry Kucharzy, przygotowali receptury zawierające produkty, które szczególnie wpłynęły na dania serwowane w polskich domach. Udowadniają, że dzisiaj rodzima kuchnia to nie tylko ziemniaki, grzyby czy kapusta, ale również nietypowe i odważne interpretacje dań.

Nasze przepisy to połączenie ponadczasowej tradycji z nowoczesnymi inspiracjami. Każdy z nas dodał do nich również sekretny składnik, który nadaje smaku wszystkim potrawom – wielką pasję do gotowania! mówi Bartosz Peter, ekspert Instytutu Kulinarnego Transgourmet, jeden z autorów przepisów. Wszystkie składniki są dostępne w halach Selgros Cash & Carry i to dokładnie te produkty, z których sami korzystamy jako kucharze.

Jak zdobyć to jubileuszowe wydanie? Wystarczy przyjść do Selgros, zrobić 10 x zakupy za min. 100 zł i odebrać książkę kucharską za 1 grosz. Można też nabyć ją  w regularnej cenie 119 zł. Akcja trwa do 30 listopada we wszystkich halach Selgros Cash & Carry w Polsce.  Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.selgros.pl  i w Dziale Obsługi Klienta. ​

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Tekst powstał we współpracy z Selgros Cash & Carry.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.10.2022
Aktualizacja: 11.10.2022