Sheraton Sopot nominowany do World Travel Awards

Udostępnij artykuł

– Nominacja do World Travel Awards w kategorii „Leading Business Hotels” jest dla Hotelu Sheraton w Sopocie wielkim wyróżnieniem. Dotychczas żaden pomorski hotel nie był nominowany w tej kategorii. Jest to ogromna szansa, dzięki której możemy udowodnić, że na Pomorzu mamy światowej klasy hotel biznesowy, który wyznacza standardy – mówi Iva Trifonov, dyrektor generalna hotelu Sheraton w Sopocie.

– Wyróżnienie Hotelu Sheraton to doskonała promocja dla Sopotu. To szansa na pokazanie jak nasze miasto wspaniale się rozwija i czym wyróżnia na mapie prestiżowych europejskich kurortów – mówi Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu.

Finalistów wyłoniło grono międzynarodowych ekspertów poprzez szczegółowe analizy i oceny hoteli pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości. Zwycięzca wyłoniony zostanie na podstawie największej liczby głosów oddanych do 10 września 2010 za pośrednictwem strony internetowej.

World Travel Awards to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. Od siedemnastu lat wybierane są najlepsze hotele z całego świata.

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa jest najnowszym, pięciogwiazdkowym hotelem w Sopocie należącym do Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. jednej z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającej 1000 obiektów w ponad 100 krajach. Hotel Sheraton w Sopocie, uznany za Najlepszą Inwestycję Turystyczną Województwa Pomorskiego roku 2009, posiada 189 pokoi w tym siedem luksusowych apartamentów. Zyskał uznanie jako najnowocześniejsze i największe Centrum Konferencyjne na Pomorzu posiadające 2000 mkw. sal konferencyjnych i bankietowych oraz poprzez restauracje Wave, InAzia, Bar Rotunda i 512. W skład obiektu wchodzi także holistyczne Spa oferujące gościom profesjonalne usługi i zabiegi na bazie sopockich solanek i alg.
 

Opublikowano: 16.07.2010
Aktualizacja: 16.07.2010