Śląska Prohibicja gotowa z ofertą wielkanocną

Restauracje pozostają zamknięte, lokale świecące pustkami, a wyłączone szyldy podkreślają, że nadal nie wróciliśmy do normalności. Pandemia trwa, a gastronomia jest jedną z najbardziej dotkniętych przez wirus branżą.

Śląska Prohibicja stara się przybliżyć nas do siebie w tym ciężkim okresie i stworzyła ofertę wielkanocnych wynosów. Znajdują się w niej tradycyjne. wyroby. Są wśród nich: szynki i swojskie kiełbasy z własnej wędzarni, różnorodne wyroby garmażeryjne, domowe sałatki, śledzie, pasztety, galarety oraz gotowe dania: żurek czy kurczak po polsku. Dla łasuchów przygotowano słodkości, pyszne ciasta i konfitury. Można także zamówić gotowe paczki wielkanocne, z daniami, które wystarczy podgrzać i postawić na stole podczas świątecznego śniadania. Wszystko przygotowane przez zespół Śląskiej Prohibicji. Możliwe są dwie formy odbierania zamówień: tzw. dostawa „pod drzwi” oraz odbiór osobisty w restauracji.

Zdajemy sobie sprawę, że te czasy nie są łatwe dla nikogo. Jednak nie tracimy energii i cały czas pracujemy na pełnych obrotach. Nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, kontynuować piękne polskie tradycje i podkreślać regionalizm lokalnymi produktami. Cieszymy się, że podczas tak wyjątkowego okresu jakim jest Wielkanoc, po raz kolejny to my będziemy mogli zagościć w waszych domach – mówi Aleksandra Mucha, dyrektor Śląskiej Prohibicji.

Oferta wielkanocna jest już dostępna w sklepie internetowym Śląskiej Prohibicji. Zamówienia można składać do soboty 27 marca do godziny 20:00.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.