Sodexo: współpraca z ośrodkami spa i restauracjami

Udostępnij artykuł

Zestaw "Vivabox Wellness & Spa" występuje w dwóch wariantach cenowych – "Paradise" i "Heaven". Sodexo nawiązał współpracę z ponad setką ekskluzywnych ośrodków wellness & spa w całej Polsce. W pudełku Vivabox znajduje się pierwszy z prezentów – kremy do twarzy z limitowanej edycji marki Dermika oraz certyfikat podarunkowy, który można wymienić na jeden z ponad 300 zabiegów na twarz i ciało. Do zestawu dołączony jest przewodnik, z którego obdarowany wybiera odpowiadający mu ośrodek.

Zestaw Vivabox Kolacja dla Dwojga zawiera zaproszenie na posiłek w jednej z ponad 110 restauracji. Lokale opisane są w ilustrowanym przewodniku, dołączonym do zestawu. Vivabox Kolacja dla Dwojga dostępny jest w dwóch wersjach cenowych, różniących się prezentem (butelka Asti Cinzano lub książka "Pokarmy miłosne", wprowadzającą w temat naturalnych afrodyzjaków).

Sodexo oferuje zestawy podarunkowe Vivabox z zabawkami i filmami DVD dla dzieci oraz z winami i perfumami dla pracowników. Zestaw pozwala na wypróbowanie kilku różnych produktów i wybór ulubionego. Można go odebrać w dedykowanych punktach akceptujących, za okazaniem certyfikatu podarunkowego. Nowe produkty uzupełniają dotychczasowe portfolio kompleksowych rozwiązań motywacyjnych Sodexo dla biznesu, w którym znajdują się także kupony, karta premiowa i platforma lojalnościowa Performance Suite.

Opublikowano: 08.07.2010
Aktualizacja: 08.07.2010