Spółka Helikon Meble Biurowe inwestuje

Udostępnij artykuł

We współpracy z agencją interaktywną HBZ/easy.web powstała strona produktowa wraz z katalogiem produktów. W ramach współpracy agencja przygotowała projekt graficzny strony oraz przygotowała i wdrożyła dedykowane oprogramowanie, w tym system mailingowy oraz rozbudowany system zarządzania treścią (CMS) – przygotowany według indywidualnych potrzeb klienta.

Firma Helikon Meble Biurowe SA została założona w 1992 r. Jest certyfikowanym dystrybutorem czołowych producentów mebli oraz krzeseł i foteli. Szeroka oferta produktowa adresowana jest do wszystkich segmentów rynku. W portfolio spółki jest ponad 10 tys. klientów. Największy z branży horeca to Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. (właściciel Polonia Palace, MDM, Metropol).

HBZ Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 1996 roku i świadcząca usługi w zakresie internetu, e-commerce’u, e-marketingu, EePR’u, kreacji, multimediów i nowoczesnej reklamy w sieci. W 2003 roku firma utworzyła agencję interaktywną easy.web, będącą integralną częścią spółki, która ma za zadanie zintegrowanie procesów zachodzących przy tworzeniu i zarządzaniu serwisami, stronami www i sklepami internetowymi. Agencja internetowa easy.web prezentuje marketingowe metodologie w zarządzaniu projektami i markami w sieci.

Opublikowano: 05.08.2010
Aktualizacja: 05.08.2010