Spółka Santur buduje hotel w Dwikozach

Udostępnij artykuł

Inwestycja dofinansowywana jest w ramach Regionalnego programu Operacyjngo Województwa Świętokrzyskiego. Projekt nosi nazwę "Wszystko robimy z myślą o naszym Kliencie" (proponowana kwota dofinansowania wyniosła 2,2 mln zł).

Spółka poszukuje obecnie firmy, która wybuduje obiekt "pod klucz". Potrzebni są również dostawcy wyposażenia hotelowego do obiektu o standardzie trzech gwiazdek. Chodzi o wyposażenie sal (czyli krzesła, stoły, pokrowce), kuchni i zaplecza (sprzęt gastronomiczny, porcelana, sztućce, szkło stołowe) oraz pokoi i apartamentów (meble). Potrzebne są również zestwy komputerowe wraz z oprogramowaniem office i specjalistycznym oraz urządzeniami peryferyjnymi. Termin realizacji zamówienia to koniec maja przyszłego roku.

Grupa Hotelowo-Turystyczna Santur Sp. j. ma swoją siedzibę w Sandomierzu przy ul. Różanej. W skład zarządu spółki wchodzi Tomala Arkadiusz oraz Tomala Sławomir. Firma została zarejestowana w KRS w 2007 roku.

Aktualnie, według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki w całym województwie świętokrzyskim funkcjonują 94 obiekty noclegowe, w tym: 67 to hotele (w tym 23 to trzygwiazdkowce), 14 – motele, 6 – pensjonaty, 4 – kempingi, jedno schronisko oraz dwa domy wycieczkowe.
 

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.07.2010
Aktualizacja: 19.07.2010