Sportoweekend we współpracy z Nine’s w Browarach Warszawskich

Udostępnij artykuł

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju przypada 6 kwietnia. Browary Warszawskie nie przeszyły obojętnie obok takiego święta. Wspólnie z NINE’s Restaurant & Sports Bar zapraszają na sportowe atrakcje dla wszystkich pokoleń przez cały weekend 9-10 kwietnia.

Do Sportoweekendu przyłączyło się wiele instytucji oraz partnerów, którzy przez dwa dni będą zapewniać sportowe emocje i atrakcje na terenie Browarów Warszawskich. Wśród nich Przegląd Sportowy, Calypso, KKS Polonia Warszawa, Sky This, Fundacja Carens, SKK Polonia Warszawa. Także Muzeum Sportu i Turystyki, Warsaw Eagles, Warsaw Sirens, Rehasport Clinic, Digital Motorsports, Medicover Sport oraz SOS Wioski Dziecięce.

Dla tych co chcą poćwiczyć i tylko popatrzeć

W sobotę 9 kwietnia od 11:30 do 18:00 będą trwały konsultacje trenerskie w Calypso, pomiar składu ciała oraz mini challenge z niespodziankami. W międzyczasie goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć ruchowych, takich jak Pilates, Solo Latino czy Power Kids. NINE’s Restaurant & Sports Bar zadba natomiast o warsztaty manualne dla dzieci. Przez cały weekend będzie dostępne również koło wiedzy z nagrodami, wystawa Muzeum Sportu o Kazimierzu Górskim oraz Symulator F1. Równolegle w przestrzeni eventowej NINE’s będą się odbywać prelekcje SOS Wioski Dziecięce, Muzeum Sportu czy Kamili Nowowiejskiej.

W niedzielę 10 kwietnia Calypso zaprasza od 11:30 do 18:00 na konsultacje trenerskie, fizjoterapeutyczne, pomiar składu ciała oraz mini challenge z nagrodami. Podobnie, jak w sobotę trenerzy zaproszą do sal treningowych na zajęcia ruchowe takie jak Stretching, Zumba Kids i Zumba. A na tych co chcą tylko popatrzeć i posłuchać czekają kolejne prelekcje. W niedzielę NINE’s będzie wypełniony rozmowami o koszykarskiej Polonii na przestrzeni 100 lat, jak zmienił się Przegląd Sportowy, będzie można posłuchać również rozmowy o Futbolu Amerykańskim, SKK Polonii Warszawy, a także z Turbo Kozak-Gabor , Bramkarzem w Dresie. Warsztaty manualne w niedzielę zmieniają swoją lokalizację i będą odbywały się w Pizza Lecentano. Tuż obok, bo w Browarze Warszawskim będzie można sprawdzić się w rzutach do kosza i otrzymać nagrodę za najlepszy rzut.

Licytacja dla SOS Wioski Dziecięce

W Sportoweekend oprócz zajęć sportowych, wystaw i warsztatów dla dzieci, rozegra się specjalna licytacja „Sportowcy dla SOS”. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na rzecz dzieci z Ukrainy. Opaska Roberta Lewandowskiego z meczu ze Szwecją, czapka Igi Światek z Miami Open, kask i koszulka Mai Włoszczowskiej, buty Dawida Tomali, koszulki Róży Kozakowskiej, Justyny Kowalczyk, TurboKozaka i wiele innych pamiątek wielkich polskich sportowców czeka na dobre serca.

Aukcje trwają do 16 kwietnia. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na www.browarywarszawskie.com.pl/sportoweekend. Wstęp wolny na wszystkie atrakcje, dla wszystkich Gości Browarów Warszawskich przez cały weekend.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 07.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023