Starwood: kolejny hotel w World Travel Awards

Udostępnij artykuł

Hotel The Westin Warsaw, który trzykrotnie zdobył tytuł „Poland’s Leading Hotel” już po raz piąty został nominowany do tytułu najlepszego hotelu w Polsce. W tegorocznym głosowaniu udział wzięło ponad 170 tys. przedstawicieli organizacji i biur turystycznych. – Ta kolejna z rzędu nominacja w konkursie World Travel Awards to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie lecz także powód do dumy z tego, że marka Westin wyznacza standardy w hotelarstwie – powiedział Stephan Sieberg, dyrektor generalny hotelu The Westin Warsaw.

Hotel The Westin Warsaw zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Dwudziestopiętrowy budynek wyróżnia się charakterystyczną architekturą, z podświetlaną, panoramiczną windą. Hotel posiada 361 pokoi, 11 sal konferencyjnych, restaurację, bar oraz fitness center.

The Westin Warsaw zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce sześć obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

World Travel Awards to największy i najbardziej prestiżowy konkurs w branży turystycznej na świecie, który po raz siedemnasty wyłoni zwycięzców w kategoriach takich jak najlepsze miejsce podróży, hotel i linia lotnicza. Zostaną oni wybrani na podstawie największej liczby głosów oddanych na stronie internetowej.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.07.2010
Aktualizacja: 19.07.2010