Stock: promocje w mazurskich lokalach

Udostępnij artykuł

W mazurskich kurortach, w wyselekcjonowanych miejscach, pojawią się także hostessy, od których wybierający drinki na bazie Żołądkowej Gorzkiej mogą otrzymać drobne upominki (w określonych godzinach cena spadnie nawet o 50 proc.). Ponadto w tym roku po raz pierwszy do letnich działań promocyjnych wejdzie również Stock Prestige Vodka – nowy produkt, który klienci poznali ubiegłej jesieni. Obie marki będą promowane osobno – w innych klubach i lokalach.

W ramach promocji wódki Stock Prestige rozdane zostaną darmowe próbki, a klienci będą wypełniać specjalnie przygotowane ankiety tak, jak robią to ludzie zawodowo zajmujący się smakiem i oceną alkoholi. Hostessy pokażą na czym polega taka degustacja i nauczą klientów oceniać wódkę czystą. Na degustatorów czekają nagrody. Kampania trwa do końca wakacji.

Firma Stock Polska (należy do międzynarodowej Stock Spirits Group) powstała na bazie Polmosu Lublin w 2007 roku. Specjalność Stock Polska/Polmos Lublin to wódki gatunkowe: Żołądkowa Gorzka, rodzina wódek Lubelska (Żurawinówka, Wiśniówka, Miodówka, Orzechówka, Jarzębiak, Malinówka), Balsam Kresowy, Ajerkoniak z wanilią oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się m. in.: Czysta de Luxe – jedna z najlepszych wódek czystych w Polsce i Orkisz – wódka premium.

Opublikowano: 29.07.2010
Aktualizacja: 29.07.2010