Subway wkroczy do Radomia

Udostępnij artykuł

Franczyzowy Subway posiada aktualnie 35 restauracji w Polsce, a siedem kolejnych jest w fazie pre-openingowej. Obecnie restauracje zlokalizowane są w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Szczecin, Bielsko-Biała, Płock, Łódź, Wrocław, Lublin, Opole, Rzeszów, Częstochowa, Poznań, Pyrzowice (pierwsza restauracja sieci na stacji paliw w Polsce). W przygotowaniu są lokale w Szczecinie, Kielcach, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wałbrzychu i właśnie w Radomiu.

Jak już pisaliśmy, Martin Princ, przedstawiciel spółki na Europę Środkowo-Wschodnią, poinformował nas, że sieć do końca roku będzie liczyła 50 placówek. A plan docelowy to 200 restauracji do końca 2015 roku. Przypomnijmy – na 2010 rok planowane jest uruchomienie przynajmniej 2 tys. nowych restauracji na całym świecie. Firma korzysta z obecnej sytuacji gospodarczej, która daje więcej możliwości pozyskania atrakcyjnych lokalizacji za przystępną cenę.

Subway to sieć franczyzowych restauracji szybkiej obsługi, które oferują przede wszystkim kanapki i sałatki. Firma należy do Doctor’s Associates, Inc. i posiada ponad 33,1 tys. lokali w 90 państwach. Pierwsza placówka Subway w Polsce powstała w Krakowie na Placu Dominikańskim, niedaleko Rynku Głównego.
 

Opublikowano: 26.07.2010
Aktualizacja: 26.07.2010