SuperMenu by Anna Lewandowska wprowadza dietę dla mężczyzn

Udostępnij artykuł

Dieta mężczyzn kojarzy się przede wszystkim z dużymi porcjami, mięsem w celu “robienia masy”. Jednak z roku na rok rośnie świadomość i zainteresowanie mężczyzn zdrowym odżywianiem, a same cele także ulegają zmianie. Obok chęci zwiększenia masy mięśniowej czy redukcji masy ciała, pojawia się również potrzeba utrzymania wagi i poprawy samopoczucia. Dlatego SuperMenu by Anna Lewandowska zdecydowało o wprowadzeniu nowego wariantu diety.

Coraz więcej mężczyzn zauważa pozytywną różnicę włączając do planów żywieniowych elementy diety roślinnej czy śródziemnomorskiej.

Podstawową różnicą w diecie mężczyzn i kobiet jest ich zapotrzebowanie na mikroskładniki oraz kaloryczność. W przypadku osób intensywnie ćwiczących często wzrasta zapotrzebowanie np. na dodatkową suplementację magnezu. Natomiast osoby dążące do wyrobienia masy mięśniowej potrzebują w swoim jadłospisie postawić na produkty bogate w białko. Wraz z rosnącym zainteresowaniem zdrowym odżywianiem, Polacy zaczęli interesować się cateringami dietetycznymi. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie tylko nie posiadają wiedzy z obszaru dietetyki, ale i nie mają czasu na gotowanie, cenią sobie wygodę oraz jakościowe produkty. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, SuperMenu postanowiło wprowadzić dietę dedykowaną mężczyznom oraz osobom intensywnie ćwiczącym – Super Active.

Już od dawna przymierzaliśmy się do tego, żeby mieć ofertę dedykowaną dla mężczyzn. Bardzo mi na tym zależało. Postanowiliśmy więc wprowadzić nowy wariant diety o zwiększonej kaloryczności z myślą o potrzebach panów. Natomiast będzie to dobre rozwiązanie również dla tych pań, które chcą zbudować masę mięśniową albo po prostu zdrowo przytyć. Jestem bardzo podekscytowana tą nowością i już nie mogę się doczekać pierwszych reakcji naszych klientów powiedziała Anna Lewandowska, sportsmenka, propagatorka zdrowego stylu życia, założycielka SuperMenu by Anna Lewandowska.

Nowy wysokobiałkowy wariant diety składa się z sześciu posiłków, w tym pięć pełnowartościowych dań oraz koktajlu białkowego, będącego źródłem aminokwasów wspierających budowę tkanki mięśniowej.

O SuperMenu by Anna Lewandowska

SuperMenu by Anna Lewandowska – jeden z cateringów dietetycznych w Polsce z siedzibą w Warszawie. Marka oparta na filozofii żywienia Anny Lewandowskiej – która od lat promuje zdrowy styl życia. Jako pierwszy catering dietetyczny w Polsce, nie używa  we wszystkich  swoich dietach  białego cukru, pszenicy i surowego mleka. Catering SuperMenu dostarcza wysokiej jakości diety w 17 wariantach do ponad 450 miast w Polsce oraz okolicznych miejscowości. Do produkcji wykorzystuje towary wytwarzane przez  polskich rolników i firmy, by wspierać rodzime przedsiębiorstwa.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.