Świętuj z Hochland Professional Dzień Tosta!

Udostępnij artykuł

Święto Dnia Tosta zostało zapoczątkowane w 2014 roku w Wielkiej Brytanii przez członków organizacji z branży piekarskiej. Organizacja The Tiptree World Bread Awards zajmuje się promowaniem sztuki pieczenia, poprzez organizowanie m.in. konkursów czy specjalnych wydarzeń. Do jednych z nich zaliczamy właśnie Dzień Tosta, który przypada na ostatni czwartek lutego.

Hochland Dzień Tosta

Czy tost może stanowić danie główne? Oczywiście, że tak! To idealna okazja, aby zaproponować Gościom Danie Dnia w postaci przepysznych tostów z ciągnącym się serem i dodatkami!

Możesz przygotować apetyczny Club Sandwich z grillowanym kurczakiem, jajkiem sadzonym i świeżymi warzywami. Ważnym składnikiem jest ser, który zachwyci Gości smakiem, aromatem oraz konsystencją.

Jakie sery Hochland Professional możesz wykorzystać podczas przygotowywania tostów?

🧀 Cheddar klasyczny 1,033 kg – charakteryzuje się apetycznym aromatem, wyrazistą nutą smakową oraz piękną, pomarańczową barwą. Ser po roztopieniu nie zmienia swojego smaku i koloru, ma miękką konsystencję.

🧀 Cheddar biały 1kg – ser ma delikatny i śmietankowy smak, będzie doskonałą podstawą dla wyrazistych dodatków. Ser idealnie topi się, ciągnie i nie obsycha.

🧀 Gouda 1kg – jej delikatnie orzechowy i subtelny smak przemówi do Gości uwielbiających klasyczne kompozycje. Plastry łatwo oddzielają się i mają optymalną topliwość.

🧀 Gouda wędzona 300g – zachwyca wyrazistym aromatem i słonawym smakiem, wędzona w dymie olchowym, zadowala podniebienia najbardziej wymagających Gości! Ma nieco grubsze plastry, niż gouda w standardowych opakowaniach.

Smacznego!

Tekst powstał we współpracy z firmą Hochland Professional

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.02.2022
Aktualizacja: 24.02.2022