Syreni Śpiew z ofertą Afterwork

Udostępnij artykuł
Klub zlokalizowany w Centrum Praskim Koneser startuje z nową propozycją dla gości, która będzie obowiązywać od poniedziałku do piątku od 17:00 do 19:00.

W skład nowej oferty wchodzi Koktajl Warszawski – klasyk Syreniego Śpiewu w cenie 29 zł w wersji no limit. Dodatkowo obowiązuje promocja -50 proc. na wszystkie pizze.

W Syrenim Śpiewie znajduje się prawdziwy piec do wypieku pizzy neapolitańskiej, sprowadzony prosto z Włoch. Po 90 sekundach wypieku w niemal 400 stopniach Celsjusza, możemy cieszyć się plackiem z przypieczonymi bąblami na rantach, o delikatnym środku.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 20.01.2020
Aktualizacja: 20.01.2020