Szkolenia dla hotelarzy przed Euro2012

Udostępnij artykuł

Kilkudniowe spotkania treningowe pozwolą na wymianę doświadczeń pomiędzy ich uczestnikami i wzbogacą ich o konieczną wiedzę praktyczną.

Szkolenia „Szlifujemy na pięć gwiazdek” obejmują wszystkie aspekty wzorcowej działalności hotelarskiej i nie tylko. W ofercie, oprócz tematów ściśle branżowych, takich jak sztuka obsługi gości czy sprzedaż usług hotelowych, znajdują się również treningi z kreowania marki czy sprzedaży on-line. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów o rozmaitych specjalizacjach. Adresowane są do przedstawicieli oraz pracowników kadry zarządzającej z branży hotelarskiej z Dolnego Śląska.

Szkolenie z jednego tematu trwa trzy weekendy, co daje 48 godzin informacji dotyczących jednego aspektu działalności hotelu. Organizatorzy zapewniają miejsca noclegowe. Pierwsze spotkania odbędą się już na początku sierpnia i te, a także wszystkie pozostałe, będą miały miejsce na Dolnym Śląsku. Przedstawiciele małych przedsiębiorstw mogą liczyć na 80-procentowe dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, natomiast średnie i duże przedsiębiorstwa dostaną odpowiednio 70 i 60 procent dofinansowania.

Specjaliści z Instytutu Turystyki szacują, że w całym kraju przy okazji piłkarskiej imprezy pojawi się od 50 do 400 tysięcy turystów, którzy zostawią w Polsce minimum 20 milionów euro.
 

Opublikowano: 20.07.2010
Aktualizacja: 20.07.2010