Targi Franczyza w Katowicach już 27-28 marca

Udostępnij artykuł
Najbardziej znane marki franczyzowe, bogata oferta pomysłów na biznes i niepowtarzalne wykłady na Forum Własnego Biznesu – na to mogą liczyć uczestnicy 5. edycji wiosennych Targów Franczyza, które jak co roku odbędą się w katowickim MCK przy Spodku.

Najważniejszym celem targów Franczyza Katowice jest stworzenie platformy dla przyszłych relacji biznesowych między firmami franczyzowymi, a osobami zainteresowanymi założeniem własnej firmy. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się między innymi:

  • na czym polega biznes franczyzowy pod daną marką i jakie są wymagania wobec kandydatów?
  • ile wyniosą opłaty franczyzowe i na jakie przychody można liczyć?
  • czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i jakie szkolenia oferuje marka franczyzowa?

Dla wystawców to okazja, aby zaprezentować swój biznes i nawiązać kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami. Południe Polski, zwłaszcza Śląsk to bardzo przedsiębiorczy region. Targom Franczyza patronuje Prezydent Miasta Katowice i Polska Organizacja Franczyzodawców.

Jak zwykle na targach pojawią się firmy reprezentujące wszystkie branże: handel i usługi. Między innymi swoje ofert franczyzowe zaprezentują: Carrefour (supermarket), mFinanse (mBank), Yasumi (usługi kosmetyczne), Żabka (sklepy convenience), Lodolandia, Bafra Kebab i Kurczę Pieczone (gastronomia), Edukido (edukacja), Stava (usługi kurierskie) i wiele, wiele innych. Pełna lista wystawców będzie dostępna na stronie www.FranczyzaKatowice.pl na tydzień przed targami.

Nieodłącznym punktem wiosennych Targów Franczyza, które co roku odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy katowickim Spodku jest Forum Własnego Biznesu. W tym roku zaplanowaliśmy 2 dni wykładów (od 27 do 28 marca, w godzinach od 10 do 15). Oficjalnym sponsorem Forum jest sieć sklepów spożywczych franczyzowych Żabka. Właściciele sklepów opowiedzą w szczegółach, na czym polega franczyza Żabki.

Gwiazdą tegorocznej edycji Forum Własnego Biznesu będzie Maciej Orłoś, który opowie, jak otworzyć własny biznes w realu, a jak w internecie. Pan Maciej prowadzi bowiem szkolenia z umiejętności autoprezentacji, a jednocześnie otworzył swój kanał na YouTubie.

Nie zabraknie tez wykładów specjalistów i praktyków rynku franczyzy. Będą też wykłady na temat inwestycji w alternatywne aktywa np. w nieruchomości czy akcje oraz wykłady na temat istotnych elementów w biznesie opartych na psychologii. Warto więc wybrać się na Forum Własnego Biznesu, żeby krok po kroku dowiedzieć się jak biznes otworzyć i poprowadzić go z sukcesem.

Dokładny plan/terminarz wykładów pojawi się na stronie www.FranczyzaKatowice.pl   

Na katowickich Targach Franczyza 2020 zaprezentuje się około 100 pomysłów na biznes. Organizatorem targów są portal Franchising.pl i firma doradcza PROFIT system.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.02.2020
Aktualizacja: 12.02.2020