Tekstylia do nowego obiektu w Rabce

Udostępnij artykuł

Do wyposażenia w artykuły tekstylne Rabczańskiego Zdroju potrzebne są m.in.: kołdry, poduszki i ochraniacze na poduszki w ilości po 135 sztuk, podkłady pod materac i koce polarowe (po 130 sztuk), ręczniki w dwóch rozmiarach (po 280 sztuk), poszwy, poszewki oraz prześcieradła (po 280 sztuk), obrusy różnych rozmiarów i kolorów (łącznie 140 sztuk), dywaniki łazienkowe (50 sztuk) oraz worki na pościel (20 sztuk). Realizacja całego projektu dostawy odbywać się będzie w terminie do 14 dni od podpisania zamówienia.

Rabczański Zdrój to nowoczesny obiekt hotelowo-sanatoryjny, w którego skład wchodzi 140 miejsc noclegowych oraz wewnętrzna baza odnowy biologicznej (ruszy późnym latem 2010 r.). W skład obiektu wchodzą także: salka kinowa, duża sala jadalni przeznaczona dla 50 osób oraz niewielki barek. Powierzchnia całkowita budynku to 3,3 tys. mkw. Obiekt powstał po przebudowie i modernizacji sanatorium Pallace.

W skład Uzdrowiska Rabka wchodzą jeszcze cztery inne sanatoria: Jagiellonka, Leśny Ludek, Opatrzność i Świt. Ośrodki specjalizują się w leczeniu m.in.: schorzeń układu oddechowego (astma, alergia), schorzeń przemiany materii (cukrzyca, otyłość), schorzeń kardiologicznych i narządu ruchu.

Opublikowano: 08.07.2010
Aktualizacja: 08.07.2010