The Cuba Libre Rum & Cigar House – nowe miejsce na mapie Warszawy

Lokal jest reprezentowany przez spółkę Fusion Group o ugruntowanej pozycji na Słowacji. W swoim portfolio posiadają The Cuba Libre Rum&House w Bratysławie, Koszycach, Pereszowie oraz inne koncepty gastronomiczne – Staré Dobré Mexiko, La Cubanita Lounge Bar, Yogi’s, Italian Pizza Bistro. Nowe miejsce pojawi się przy ul. Poznańskiej 37 jeszcze w tym miesiącu.

Połączenie konsumpcji z degustacją rumów i cygar jest główną ideą konceptu. W nowym miejscu goście znajdą ponad 60 gatunków ręcznie zwijanych cygar i ponad 130 gatunków rumu z całego świata, w tym produkty rzadko dostępne w Polsce.

The Cuba Libre Rum & Cigar House oferuje możliwość członkostwa w Klubie rumowym i czerpania korzyści, które z tego wynikają. Na ten moment można kupić dwa rodzaje członkostwa: Silver membership oraz ekskluzywne, limitowane Gold membership.

Oba członkostwa oferują 20 proc. zniżki na wszystkie rumy i cygara w The Cuba Libre Rum & Cigar House. Członkowie klubu, poprzez regularnie wysyłany newsletter, jako pierwsi dowiadują się o nowościach i atrakcjach dotyczących ulubionego rumu i cygar.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.