The Emporium Plovdiv – MGallery przyjmuje pierwszych gości

Udostępnij artykuł

Należąca do Accor butikowa kolekcja hoteli premium oficjalnie otworzyła drzwi pierwszego obiektu w bułgarskim Płowdiwie. The Emporium Plovdiv – MGallery, który mieści się w odnowionym budynku z bogatą historią, w otoczeniu dynamicznej kultury, zaprasza gości.

Pięciogwiazdkowy hotel położony w odległości krótkiego spaceru od głównych turystycznych i archeologicznych skarbów Płowdiwu. Oferuje 61 pokoi, w tym 12 apartamentów oraz szereg udogodnień zapewniających luksusowe wrażenia. Wnętrze The Emporium Plovdiv – MGallery nawiązuje do antycznego Forum.

MGallery wprowadza technologie stworzone z myślą o przyszłości hotelarstwa, aby poprawić wrażenia z pobytu gości dzięki koncepcji Smart Rooms. Umożliwia ona pełny wachlarz spersonalizowanych opcji, które pozwalają zarządzać indywidualnymi scenariuszami dopasowanymi do nastroju każdego gościa. Uwzględniają m.in. dostosowanie światła w pokoju, ustawienia atmosfery, zasłon i sterowanie funkcjami audiowizualnymi.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Otwarcie tego niezwykłego hotelu to początek pięknej przygody tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych gości przyjeżdżających do Płowdiwu z całego świata. Wyjątkowa atmosfera butikowej marki MGallery wznosząca gościnność na wyższy poziom, zachęca wszystkich do wypoczynku oraz podziwiania jednych z najstarszych, złotych skarbów regionu. To wszystko pozwala tworzyć wspomnienia, które na zawsze zostają w pamięcipodkreśla Paweł Pańczak, dyrektor hotelu The Emporium Plovdiv – MGallery.

Do dyspozycji odwiedzających nowy hotel MGallery jest także restauracja, champagne & cocktail bar. Zapraszają w podróż pełną smaków i klasycznych potraw w przestrzeniach stworzonych do spotkań towarzyskich.

Płowdiw jest drugim co do wielkości miastem w Bułgarii. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zagwarantować turystom niezapomniane doświadczenia, dzięki zachowaniu oryginalnych elementów budynku z wielką dbałością o dziedzictwo. Kultowy i dogodnie zlokalizowany The Emporium Plovdiv MGallery to idealne miejsce do odkrywania historii i przyszłości zarówno malowniczego miasta, jak i samego obiektu dodaje Boyko Kachulev, inwestor hotelu.

Projekt wnętrz nowego hotelu to autorska praca Sundukovy Sisters S+S, jednej z najszybciej rozwijających się i kreatywnych pracowni architektonicznych w branży hotelarskiej oraz zdobywcy tytułu Designers of the Year 2018 przyznanego przez The Gold Key Awards w Nowym Jorku.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.06.2022
Aktualizacja: 27.06.2022