Tłusty Czwartek u Grycana

Udostępnij artykuł
W ten specjalny dzień w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń do każdej kawy, herbaty lub czekolady tradycyjny pączek tylko za złotówkę.

Zgodnie z tradycją, aby przez cały rok cieszyć się szczęściem i powodzeniem, w ostatni czwartek karnawału należy zjeść przynajmniej jednego pączka. Ta słodka tradycja kultywowana jest także w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń.

– Uwielbiamy świętować z naszymi gośćmi wyjątkowe okazje! W tłusty czwartek serdecznie zapraszamy do lodziarnio-kawiarni na pyszne pączki – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. Te, które proponujemy naszym gościom produkowane są ręcznie, według tradycyjnej receptury w zaprzyjaźnionej rodzinnej cukierni. Są delikatne, puszyste, nadziane domowymi powidłami śliwkowymi i udekorowane gęstym lukrem oraz kandyzowaną skórką pomarańczową. Serdecznie zapraszamy do skosztowania ich z kawą, herbatą lub czekoladą na gorąco! Oferta obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całym kraju i jest ważna do wyczerpania zapasów. Cena pączków nie objętych promocją wynosi 3,50 zł za sztukę.

 

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.02.2019
Aktualizacja: 26.02.2019