Tomasz Łagowski przygotuje kolację pod gwiazdami w Neo(n) Bistro

Udostępnij artykuł
Przed nami kolejny weekend z kulinarnymi doznaniami, odbywającymi się na dachu Hotelu Novotel. Dwie sierpniowe noce – 6 i 7 sierpnia – wypełnią smaki, których autorem będzie Tomasz Łagowski, szef z restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Rezerwacje na doświadczenia trwają na neonbistro.club.
Wysoka sztuka kulinarna na wysokim piętrze…

… tak o pop up’owych kolacjach w Neo(n) Bistro mówią goście. Nie mylą się, bo fine dinigowe uczty odbywają się na dachu parkingu Hotelu Novotel z widokiem 360° na całą Warszawę. Kolejna kolacja w tym otoczeniu już w najbliższy weekend. Specjalne menu przygotuje Tomasz Łagowski, Executive Chef z restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Mówi się o nim, że jest odkryciem roku 2018 według podręcznika Poland 100 Best Restaurants. To również zwycięzca wielu konkursów kulinarnych w Polsce i zagranicą. Także finalista konkursu Bocuse d’Ore Poland 2015, Chefs en Or Paris 2016.  Z zamiłowaniem odwiedza gwiazdkowe restauracje w całej Europie. Prywatnie miłośnik tripów kulinarnych oraz fine diningowej kuchni.

Na gości czeka pięciodaniowe degustacyjne menu do wyboru w dwóch opcjach – mięsnej i wegetariańskiej. Kurki z truflą, faszerowany kwiat cukini ze słonecznikiem, limonką i szczypiorem, a może wołowina z foie gras? To tylko kilka z propozycji przygotowanych na najbliższy weekend przez Tomasza Łagowskiego. To wszystko odbędzie się wysoko w chmurach, w otoczeniu świateł miasta z widokiem na nocną Warszawę.

O Neo(n) Bistro

Neo(n) Bistro jest pierwszą próbą polockdownowej redefinicji fine diningu. To seria kolacji, przygotowanych przez wiodących polskich szefów. Odbywają się w na co dzień niedostępnych, magicznych przestrzeniach Warszawy. Organizatorami są twórcy Nocnego Marketu oraz Festiwali Restaurant Week i Fine Dining Week. Doświadczeniom towarzyszy odpowiednia oprawa i serwis, które twórczo łamią historyczne i nowoczesne standardy najwyższej sztuki kulinarnej gościnności.

Wyjątkowe kulinarne doświadczenia z 360° widokiem na stolicę będą odbywać się od lipca do września 2021 r. na dachu hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej. Miejsca można rezerwować online na stronie neonbistro.club. Należy wybrać liczbę osób, datę oraz jedno z dwóch menu. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

Neo(n) Bistro jest pierwszą w Polsce restauracją w 100 proc. pozostająca w duchu filozofii zero waste, działającą pod hasłem #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowanie żywności zostaje ograniczone do zera.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.