Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa po raz kolejny Partnerem gastronomicznym Festiwalu Żywiec Męskie Granie 2024

Udostępnij artykuł

W tym roku odbędzie się wyjątkowa 15. edycja jedynej w Polsce trasy festiwalowej, czyli Żywiec Męskie Granie 2024. A jak festiwal, to oczywiście muzyka i doskonali artyści, ale też świetne jedzenie z food-tracków i zimne napoje. Nie ma dobrych potraw bez produktów wysokiej jakości, dlatego marki Transgourmet i Selgros po raz kolejny zostały Partnerem gastronomicznym, który dostarczy wysokiej jakości produkty dla gastronomów oraz zapewni zapas piwa Żywiec.

Żywiec Męskie Granie to topowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski. W jubileuszowej edycji Festiwalu, którego organizatorem jest Agencja Live, a głównym sponsorem Grupa Żywiec S.A., wystąpi kilkudziesięciu polskich artystów reprezentujących niemal wszystkie gatunki muzyczne – od alternatywnego popu, przez hip-hop, muzykę elektroniczną, aż po jazz czy operę.

Świeże produkty i chłodne napoje zawsze na czas

Podczas wszystkich koncertów Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa będą realizować dostawy dla strefy gastronomicznej oraz na backstage. Obsługa tego typu wydarzenia to wyzwanie logistyczne o czym świadczą liczby: ponad 200 tysięcy uczestników, dziesiątki foodtrucków ze znakomitym jedzeniem na każdym z koncertów i hektolitry piwa.

W trakcie festiwalu auta ciężarowe Transgourmet i Selgros będą pełniły również rolę chłodni, aby zapewnić fanom muzyki zimne piwo Żywiec. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej flocie przystosowanej do transportu produktów suchych, świeżych i mrożonych. Na co dzień firma obsługuje tysiące klientów, reprezentujących każdy typ gastronomii, w tym restauracje, hotele, kantyny, firmy cateringowe oraz punkty zbiorowego żywienia. Te doświadczenia pomogą w realizacji wszystkich zamówień na czas.

Nawiązując do tekstu tegorocznego hymnu Żywiec Męskie Granie – czekaliśmy cały rok żeby tu wrócić! Cieszymy się, że to już, że nie trzeba dłużej czekać i po raz kolejny jako Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa jesteśmy Partnerem gastronomicznym wydarzenia, które jest wyjątkowe w skali naszego kraju i od lat cieszy się wielką popularnością i imponującą frekwencją. Partnerstwo takiego wydarzenia to prestiż, ale też zobowiązanie, by stale utrzymywać wysoki poziom naszych dostaw i naszej oferty. To też oczywiście dowód na zaufanie do naszych wszechstronnych kompetencji w branży gastronomicznej – mówi Zenon Badyra, Dyrektor Sprzedaży Transgourmet Foodservice.

Żywiec na pierwszy ogień!

Tego lata trasa festiwalowa Żywiec Męskie Granie odwiedzi:

  • Żywiec (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem),
  • Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński),
  • Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena),
  • Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela),
  • Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe),
  • Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa)
  • Warszawę (23-24 sierpnia, Fort Wola — Letnia Strefa Progresji).

Podobnie jak w poprzednich latach koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Na festiwalowych scenach zobaczymy znanych i lubianych artystów. Będą to m.in. Anita Lipnicka, Artur Rojek, Bartek Królik, Brodka, Daria Zawiałow, Daria Ze Śląska, Dawid Tyszkowski, Igo, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Kortez, Kwiat Jabłoni, Mela Koteluk, Mery Spolsky, Miuosh, Reni Jusis i wielu innych.

Podczas finału w Warszawie w piątkowy wieczór będzie można także zobaczyć Orkiestrę Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2024. W jej składzie znajdą się: Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Abradab, Spięty, Fisz, Leszek Możdżer, Katarzyna Nosowska, Marek Dyjak, O.S.T.R., Brodka, Smolik, Mela Koteluk, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Błażej Król, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Mrozu. Na zakończenie sobotnich koncertów zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra.

Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa jako specjaliści w obsłudze klienta gastronomicznego zapewniają dostęp do szerokiego asortymentu produktów, odpowiadających na potrzeby każdej profesjonalnej kuchni. Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły są dostarczane własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie zawsze na czas.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Materiał powstał we współpracy z Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.06.2024
Aktualizacja: 26.06.2024