Trzech najemców gastronomii w biurowcu Oxygen

Udostępnij artykuł

Subway to znana sieć franczyzowa serwująca kanapki i sałatki, która prowadzi w Polsce 35 lokali. Yummie, należąca do kieleckiej spółki North Food Polska (właściciel brandu North Fish), serwuje głównie dania z grilla w dwóch działających już restauracjach. Natomiast Columbus Coffee to spółka z siedzibą w Szczecinie. Marka dopiero debiutuje na polskim rynku.

Oxygen jest nowoczesnym, dziewięciokondygnacyjnym biurowcem, zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu ul. Malczewskiego z al. Wyzwolenia oferującym łącznie około 13 700 mkw. powierzchni pod wynajem. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Użytkownicy budynku będą mogli korzystać z usług dodatkowych m.in.: przychodni medycznej, saloniku prasowego i klubu fitness. Do dyspozycji pracowników i klientów biurowca będzie 181 miejsc postojowych na parkingach naziemnym i podziemnym. Projekt architektoniczny został opracowany w gdańskiej pracowni Arch-Deco.

Echo Investment SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do dzisiaj firma zrealizowała w 37 miastach Polski blisko 90 projektów o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw. Echo prowadzi również inwestycje w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie. Na szczecińskim rynku nieruchomości spółka działa od 2002 roku. Dotychczasowe realizacje firmy to: handlowo-rozrywkowe centrum Galaxy przy al. Wyzwolenia, hotele Ibis i Novotel przy ul. Dworcowej i apartamentowiec Za Portową Bramą przy pl. Batorego. W planach inwestora jest realizacja centrum handlowego przy ul. Struga.
 

Opublikowano: 26.07.2010
Aktualizacja: 26.07.2010