Trzy nowe promocje w McDonald’s

Udostępnij artykuł

Dodatkowo, SMS wysłany równo o godzinie 15:00, który dotrze do operatora konkursu jako pierwszy wygra nagrodę główną – cztery dwudniowe karnety wraz z polem namiotowym na Coke Live Music Festival 2010 w Krakowie. Nagrody główne będą rozdawane codziennie w okresie promocji, czyli do 20 sierpnia 2010 roku.

Ponadto goście restauracji będą mogli skorzystać z oferty specjalnej upoważniającej do zakupu dwóch „McZestawów Powiększonych” za 22 złote. Oferta dotyczy McZestawów z kanapkami Big Mac, McChicken, McRoyal, WieśMac, Filet-O-Fish, McNuggets 6 szt. i Chicken Wings 5 szt. Cena McZestawów poza promocją wynosi do 30,80 złotych.

McDonald’s przygotował również propozycję dla swoich zmotoryzowanych klientów. Do każdego zakupu na linii McDrive dodawana będzie puszka Coca-Cola Zero gratis.

Promocje komunikowane będą w miejscu sprzedaży za pomocą materiałów POP.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 241 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 13 500 osób. 103 z nich to obiekty prowadzone przez 50 licencjobiorców. Firma dysponuje około 32,2 tys. barów szybkiej obsługi w około 120 krajach na całym świecie.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010