Urodzinowy weekend Food Town w Fabryce Norblina

Udostępnij artykuł

W weekend 21-23 października zaplanowano wiele wydarzeń. Pojawi się m.in. Fisz Emade, Brass Federacja, zamknięty koncert Brodki z limitowaną pulą 100 biletów. Także Aelin Band, gwiazdy aktualnej edycji Voice of Poland. Nie zabraknie także DJ setów, w tym m.in. znanego bywalcom Food Town składu Pomruku Galaktyk. W ramach niedzielnej akcji charytatywnej Shake&Help za barami gościnnie pojawią się najlepsi barmani z całej Polski.

food town norblin
food town norblin

W piątek 21 października w sali Gimlet wystąpi Fisz Emade. Jako support zagrają zespół Brass Federacja i skład DJ-sko bębniarski Pomruki Galaktyk. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W sobotę 22 października w Food Town w Fabryce Norblina wystąpi Brodka. Supportem będzie Aelin Band, wokalistka z Ukrainy, która jest rezydentką Food Town. 

Sobotni koncert jest wydarzeniem zamkniętym z limitowaną pulą 100 biletów w sprzedaży.

Ostatni dzień świętowania 1. urodzin Food Town, niedziela 23 października, to 18. edycja jednej z największych i najsłynniejszych gastro imprez charytatywnych w Polsce. Organizatorzy wracają z tym cyklem pierwszy raz po pandemii. Podczas energetycznego party Shake&Help gościnnie na barach Food Town pojawią się barmani z całej Polski. Zysk z barów zostanie przeznaczony na leczenie 6-letniego Tymka. Na imprezie zagrają: Mariano MBH + Patrycja Malina (wokal), Praktyczna Pani + Wiosna (wokal), Ewelina Kordy Band, DJ Lazy1, DJ ERHA, DJ Nelov, DJ CAT i  Adam Grądziel (vinyl set). Na gości świętujących 1. urodziny Food Town w Fabryce Norblina czekać też będą dodatkowe atrakcje. M.in. warsztaty kulinarne (także te dla najmłodszych!) oraz masa konkursów na social media Food Town, w których m.in do wygrania zaproszenia z limitowanej puli 100 biletów na zamknięty koncert Brodki oraz vouchery na ofertę urodzinową.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Fabryka Norblina

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.10.2022
Aktualizacja: 19.10.2022