W Jastrzębiej Górze powstanie aparthotel

Udostępnij artykuł

– Nasza oferta dla klientów jest na polskim rynku ciągle bardzo nowatorska. Sprzedajemy apartamenty, które ich nabywcy mogą spłacać ze środków uzyskanych z ich wynajmu w ciągu całego roku. Całość jest skalkulowana w taki sposób, że przychody z wynajmu pokrywają ratę kredytu w wypadku skorzystania z pożyczki bankowej lub stopniowy zwrot zainwestowanych środków dla nabywców, którzy swój apartament sfinansowali w gotówce – mówi w rozmowie z MuratorPlus, Piotr Chechłacz, prezes Apartamenty Rozewie Spółka z o.o. – inwestor projektu.

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, że ze wszystkich apartamentów jest widok na morze. Apartamenty zostaną całkowicie wykończone i gotowe do wynajmu. Cena to 10-14 tys. zł. za mkw.

Apartamenty hotelowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na polskim rynku. Największe firmy, które zaangażowane są w tego typu inwestycja to: Condohotels Group, która inwestuje w kompleksy hotelowo-mieszkalne w Ostródzie, Kristensen Group (projekty na Mazurach, nad morzem oraz w górach), Zdrojowa Invest (głównie luksusowe apartamenty nad Morzem Bałtyckim), Arche (buduje biznesowy aparthotel na stołecznym Ursynowie) oraz obecna na giełdzie NewConnect spółka Lokaty Budowlane.
 

Opublikowano: 15.07.2010
Aktualizacja: 15.07.2010