W Puławach powstanie McDonald’s

Udostępnij artykuł

Restauracja wejdzie w skład kompleksu handlowo-usługowego, który powstaje w miejscu dawnej „Przemysłówki". – Jesteśmy zainteresowani inwestycją w Puławach. Wszystko idzie w dobrym kierunku i jeśli sprawy formalne ułożą się po naszej myśli, to liczymy, że w przyszłym roku uda nam się otworzyć lokal przy ul. Dęblińskiej. Stawiamy na lokalizacje nie tylko w metropoliach, ale też w miejscach, gdzie do tej pory nas nie było. Puławy to młode, szybko rozwijające się miasto, liczymy, że nasza inwestycja spotka się z zainteresowaniem mieszkańców – mówi portalowi Dominik Szulowski z biura prasowego McDonalds Polska.

Jak już podawał portal Horecanet.pl, McDonald’s wkrótce otworzy kilka nowych restauracji w naszym kraju, m.in.: w Galerii Twierdza w Kłodzku, w Mińsku Mazowieckim, Grójcu, Pucku i Kędzierzynie-Koźlu.

W ostatnich tygodniach McDonald’s wystartował z prasową kampanią "Mamy apetyt na nowe restauracje". W ramach akcji poszukiwane są nieruchomości w celu uruchomienia nowych lokali. Możliwe jest kupno, długoterminowy najem lub dzierżawa.

McDonald’s dysponuje około 32,2 tys. barów szybkiej obsługi w około 120 krajach na całym świecie. Plany na 2010 rok zakładają otwarcie 1 tys. nowych restauracji. Sieć rozpoczęła działalność w Polsce w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce ponad 240 lokali sieci.

 

Opublikowano: 23.07.2010
Aktualizacja: 23.07.2010