Warszawa: Bobby Burger w odświeżonej aranżacji i nowej lokalizacji przy Nowym Świecie

Udostępnij artykuł
Punkt jest dwukrotnie większy od poprzedniego. Po raz pierwszy w menu pojawiły się autorskie shoty, tworzone według oryginalnych receptur. W piątki i soboty lokal otwarty jest do 3:00.

W połowie lutego br. Bobby Burger przeniósł się na drugą stronę ulicy Nowy Świat do większego lokalu, który zaskakuje nowoczesnym wystrojem oraz znacznie rozszerzonym menu.

Burgerownia przy ul. Nowy Świat 27 to blisko 100 mkw. przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu. W menu obok klasycznych burgerów ze 100 proc. wołowiną, propozycji drobiowych i wegetariańskich, wegańskiej wersji burgera oraz frytek z autorską przyprawą, znalazły się drinki i shoty, tworzone według oryginalnych receptur. W ofercie znajdziemy także piwo butelkowe i z nalewaka.

Atutem burgerowni na Nowym Świecie jest jej lokalizacja, czyli samo serce Warszawy –  okolica, która nigdy nie śpi, jest gwarna i tłoczna przez cały tydzień. Dlatego to idealne miejsce na otwarcie lokalu, który będzie celem wyjścia „na miasto” a nie tylko przystankiem na dłuższej trasie – mówi Krzysztof Kołaszewski, współzałożyciel sieci Bobby Burger. – Dotychczas autorskie, oryginalne połączenia smakowe były wyróżnikiem naszych burgerów. W nowej lokalizacji znacznie rozszerzamy menu alkoholowe, gdzie również stawiamy na niestandardowe smaki. Chcemy, aby ten lokal kojarzył się nie tylko z ciekawymi burgerami, ale także unikatowymi szotami, jak np. Bobby Lassi, który składa się z wódki kokosowej, likieru na bazie świeżego jogurtu naturalnego i musu mango. To pierwszy lokal Bobby Burger w nowym wymiarze, jednak już teraz mogę zapowiedzieć otwarcie kolejnych takich burgerowni. Najbliższe przy ul. Chmielnej w Warszawie – dodaje Krzysztof Kołaszewski.  

Bobby Burger na Nowym Świecie 27 otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 11.00 do 23.00, w niedziele od 12.00 do 22.00 oraz w piątki i soboty czynny aż do 3.00 nad ranem.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2020
Aktualizacja: 09.03.2020