Warszawa: Dobro & Dobro Cafe w nowych lokalizacjach

Sieć, która ma w swoim portfolio najmniejszą kawiarnię w Polsce, wpisaną do księgi rekordów, nie zwalnia tempa. W kwietniu swoje drzwi otworzyły nowe punkty: przy ul. Żaryna 2B i przy Alei Jana Pawła II 27. Pierwszy działa od pierwszego, a drugi od ósmego kwietnia.

Kawiarnie w Harmony Park, przy ul. Żaryna 2B otworzyliśmy w rekordowo krótkim terminie – mniej niż 2 miesiące. Jest to duża punkt z własnym ogródkiem. Oprócz ulubionych kaw naszych gości, serwujemy śniadania, lunche, obiady, posiadamy w ofercie wypieki, ciasta, gofry. Posiadamy w ofercie też alkohol. Na sezon letni szykujemy dużą ofertę kaw i napojów zimnych, a już od teraz możecie spróbować nowości – Bubble Tea – mówi w rozmowie z nami Inna Yarova, współwłaścicielka Dobro & Dobro Cafe.

Z kolei na kawiarnię przy Alei Jana Pawła II fani marki czekali najbardziej. Jak wspomina Inna, właściciele otrzymywali wiele pytań o pytań właśnie o otwarcie kawiarni w budynku Atrium. Jest to również duża kawiarnia z ogródkiem, tuż naprzeciwko Hali Mirowskiej. W ofercie, oprócz klasycznej oferty kawowej, znajduje się również kawa przelewowa. W kawiarni można zjeść śniadanie (też z opcją dla vegan).

Mamy wyjątkową ofertę bagietek, które są po prostu obłędne, sałatki, a wśród deserów nie tylko ciasta i croissanty, ale również fit puddingi, które są nie tylko smaczne, ale też zdrowe – dodaje Inna Yarova.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> zapoznaj się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.