Warszawa: Pizza Hut Delivery z kolejną restauracją

Udostępnij artykuł
Kolejny punkt rozpocznie swoją działalność 1 września. Będzie to 15. lokal marki w stolicy. Dla pierwszych gości przewidziane są atrakcyjne promocje, w tym darmowa pizza dla pierwszych 100 osób.

Uroczyste otwarcie Pizza Hut Delivery w Warszawie rozpocznie się o godzinie 11:00. Nowa restauracja zlokalizowana jest przy ul. Wrocławskiej 8 – jednej z głównych ulic Nowego Bemowa. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W dniu otwarcia, od godziny 12.00, na gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja – darmowa średnia pizza Pepperoni lub Margherita dla pierwszych 100 osób! Ponadto, na przybyłych gości będzie czekać słodki poczęstunek  oraz kolorowe balony dla najmłodszych. Nowoczesna, klimatyzowana restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut Delivery to 15 restauracja tego konceptu w Warszawie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę,
z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania Gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie,  poprzez platformę internetową lub aplikację. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 15 minut.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 30.08.2018
Aktualizacja: 30.08.2018